Gizlilik Güvenlik

Bilgilerimin başkalarıyla paylaşılması ; Kullanıcılardan gelen tüm bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde korunmaktadır.

butikicki.com, kullanıcı bilgilerini kullanıcı onayı ya da isteği olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Kredi kartı Güvenliği

butikicki.com üzerinde alışveriş sırasında verdiğiniz bilgiler Globe SSL firması tarafından sağlanan 2048 bit SSL protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

Veri Gizliliği

Kullanıcılardan gelen tüm bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde korunmaktadır. Butikicki.com, kullanıcı bilgilerini kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.