Sipariş ve İade

Siparişlerinizi 3 farklı ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz.

  1. Kredi kartı ile %100 güvenli ödeme
  2. Havale/Eft ile ödeme
  3. Kapıda Ödeme

Satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekleme işleminden sonra kredi kartı, havale/EFT ya da kapıda ödeme seçeneği ile sipariş edebilirsiniz. Siparişiniz esnasında belirttiğiniz teslimat adresinize ürünler ortalama 2 iş günü içerisinde elinize ulaşacaktır.

Dosya:Qnb-finansbank.png - Vikipedi
Gencer Arabacı
IBAN: TR90 0011 1000 0000 0078 0096 83
Banka adı: QNB Finansbank
————————————————————–

Gencer ARABACI
IBAN: TR34 0001 0003 7437 8455 9750 02

Tüm siparişlerimiz günlük olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir. Saat 15:00’a kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi kargo firmasının yoğunluğuna göre değişmektedir.
Ortalama 2 iş günü içerisinde elinize ulaşmaktadır.

Gönderileriniz gıda aroması olarak fatura edilir. Size göndereceğimiz paket üzerinde ürün açıklaması ve içeriği yazmaz.

Henüz açılmamış olan siparişinizle birlikte size yollanan sevk irsaliyesini tırtıklı noktadan koparınız bununla birlikte iade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri Aras Kargo 2025354551522 kodu ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

 

İade kodsuz, farklı kargo firması ve şişesinden açılan gıda ürünleri maalesef iadeleri kabul edilememektedir.

Gıda ve Sağlık

Gıda aromaları sağlığa zararlı değillerdir. Gıda aromaları gündelik yaşamda hemen hemen her türlü ürün içerisinde mevcuttur. Yiyecek ve içecek endüstrisinin vazgeçilmez ürünüdür.

Tüm aroma ve diğer gıda ürünleri sertifikalıdır. Ülkemizin saygın ve büyük üreticileriyle çalışıyoruz, bu yüzden tüm ürünler üretim ve dolum aşamasında izne tabidir.

Sertifikayı görüntüle

Evinizde içeceğinizi yaparken, her 1 Litrelik içecek için en fazla/maksimum 4-5 ML oranında aroma katılmalıdır.

Diğer bileşenler ile birlikte (kit halinde ise) bu max 10 ML olmalıdır.

Kimi viski aromaları için bu oranlar daha da düşük olabileceği gibi asla bu
miktarların üzerinde kullanılmamalıdır. Çünkü konsantre gıda aromaları tavsiye edilen ölçülerden fazla kullanıldığı zaman böbreklerde çözülemeyeceği için kısa ve orta vadede sağlık sorunlarına ve kalıcı hasarlara yol açabilirler.

Tarifler

Tarımsal Kökenli alkol ( seyreltilmiş ) ya da votkanın içerisine seçtiğiniz aromayı size belirtilen ölçülerde katın. Güzelce çalkalayıp güneş görmeyen bir ortamda min 3 gün bekletiniz.

Alkol yerine marketten alacağınız votka ile içeceklerinizi hazırlamanız çok daha iyi sonuçlar verecektir.

Not: Seyreltmeden önce kaynatılıp soğutulmuş su kullanımı alkol kokusunu azaltacaktır. Daha da yumuşak ve kokusuz bir içim için edindiğiniz Tarımsal Kökenli Etil alkolü karışımdan önce 3-4 kez karbon filtreden geçirmeniz çok daha güzel sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. (Gerekli ölçü ve tarifler siparişiniz ile birlikte gönderilmektedir.)

Tarımsal kökenli alkolünüzü filtre edip yumuşattıktan sonra anason yağını/rakı ya da uzo kitini alkole ekleyip iyice karıştırın. Daha sonra ”önceden kaynatılmış, oda sıcaklığında” içme suyunu size belirtilen ölçülerde katın ve iyice çalkalayın.
Elde ettiğiniz rakıyı oda sıcaklığında ve ışık görmeyen bir şekilde ne kadar uzun süre bekletirseniz tadı ve kıvamı o kadar iyi olacaktır.
Rakınız içime hazır, afiyet olsun.

(Gerekli ölçü ve tarifler siparişiniz ile birlikte gönderilmektedir.)

Evinizde içeceğinizi yaparken her 1 Litrelik içecek için maksimum 2-3 ML oranında aroma katılmalıdır.Diğer bileşenler ile birlikte (kit halinde ise) bu max 10 ML olmalıdır

Evinizde yaptığınız içkiler hemen tüketilmeye uygun gibi olsalar bile, belirli bir süre bekletmekte büyük fayda vardır.

Karışımları en az 3-5 gün bekletmeniz çok önemlidir. Bu sayede bileşen tamamen homojen hale gelir. Demlenerek lezzeti, kıvamı istediğiniz seviyeye gelerek içimi çok daha keyifli olacaktır.